Tieto internetové stránky používajú pre fungovanie Cookies. Požívaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácii

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Príslušenstvo » Tripling-Modul komfortného blikania smerových svetiel


        

Tripling-Modul komfortného blikania smerových svetiel

skladom

 

Dostupnosť: Momentálne vypredané- info emailom, alebo telefonicky
Číslo produktu: 153
naša cena:
20,90 € ( Uvedená cena je s DPH- nie sme platci DPH )

Modul komfortného blikania smerových svetiel

Tripling je moderná funkcia komfortného blikania smerových svetiel vozidla.

Popis systému
Po krátkom stlačení páčky smerových svetiel jednotka automaticky 3x blikne smerovými svetlami. Jednotka Tripling je navrhnutá ako prídavný modul s veľmi jednoduchým zapojením pre všetky vozidlá s kladným ovládacím napätím smerových svetiel a 12V palubným napätím.
Riadiaca jednotka neustále monitoruje smerové svetlá. Pokiaľ sa rozsvietia od 100ms do jedného bliknutia procesor okamžite dopočíta zostávajúci čas potrebný pre prvé bliknutie (pokiaľ nebolo prvé bliknutie úplné) a hneď na to blikne ešte 2x.
Pokiaľ bliká jedna strana smerových svetiel a dôjde k aktivácii druhej strany smerových svetiel, okamžite sa ukončí blikanie už neaktuálnej strany a aktivuje sa nová strana, kde nasleduje opäť trojité bliknutie.
Pokiaľ je páčka smerových svetiel aretovaná (zapnutá) trvale, jednotka Triplingu nereaguje. Po jej vypnutí funkcia ešte 2 sek. nefunguje.
Modul je vybavený zvýšenou odolnosťou proti aktivovaným výstražným smerovým svetlám a predovšetkým bola zvýšená i aktivačná rýchlosť.

Technické parametre
Napájacie napätie: 10 - 16V
Pracovná teplota: -40°C až 60°C
Kľudový prúdový odber: 0,02 mA
Max. prúdové zaťaženie na 1 výstup: 10 A