Tieto internetové stránky používajú pre fungovanie Cookies. Požívaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácii


Úvod » Centrálne zamykanie » Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním Raptor


        

Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním Raptor

skladom

 

Dostupnosť: 5-10 dní
Číslo produktu: 062
naša cena:
26,90 € ( Uvedená cena je s DPH- nie sme platci DPH )

Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním Raptor

Nebaví Vás odomykať každé dvere samostatne, alebo mate poškodený zámok neustálym odomykaním/zamykaním, potom práve pre Vás je tu kvalitné centrálne zamykanie vhodné do väčšiny automobilov.


Spoľahlivý univerzálny set centrálneho zamykania, ktorý je vhodný pre väčšinu bežných automobilov. Jednoduchou inštaláciou v aute už nebude potrebné uzamykať/odomykať každé dvere samostatne ani mechanicky kľúčom, ale pohodlne stlačením tlačidla na ovládači. Každé uzamknutie/odomknutie je signalizované aj vizuálne- zablikaním smerových svetiel. Centrálne zamykanie bude samozrejme fungovať aj mechanicky kľúčom, kedy pri uzamknutí/odomknutí vodičových dverí, sa všetky dvere uzamknú/odomknú súčasne. Motorčeky sú dostatočne silné a sú vhodné pre použitie v novších, ale aj starších automobiloch. Hlavice motorčekov sú otočné o 360° vďaka čomu je montáž omnoho jednoduchšia ako u motorčekov s pevnou hlavicou.


Systém je použiteľný v automobiloch dvojdverových, trojdverových, štvordverových a po dokúpení samostatného motorčeka je možné zapojenie aj kufra, alebo piatých dverí. ( motorček sa dá dokúpiť aj v našom e-shope)


Veľmi praktické ovládače, kde sa jednoducho potlačením palca po krytke prekryjú tlačidlá a tým zabránite náhodnému stlačeniu.


Vlastnosti:

- výstupy na smerové svetlá

- otočné hlavice 360°

- sila v ťahu 4,5kg
- plávajúci kód
- možnosť programovania ďalšieho ovládača
- vyhľadávanie na parkovisku
- napájanie 12V

Obsah balenia:
- 1x motorček hlavný- päťžilový

- 3x motorček pomocný- dvojžilový

- 2x diaľkový ovládač (batérie sú súčasťou)
- riadiaci modul
- kabeláž
- montážne príslušenstvo
- návod a schéma v slovenskom jazyku